O nas

Bardzo lubimy rzeczy ładne, niebanalne i funkcjonalne. Takie też są nasze produkty, a że dobrym trzeba się dzielić, dzielimy się z Wami owocami naszej pracy.

Funkcjonalne, ponieważ zabezpieczają urządzenie przed zarysowaniami, otarciami, uszkodzeniami. Jak również dlatego, że świetnie maskują powstałe już uszkodzenia.

Niebanalne, ponieważ każdy z Was może wybrać jedną z wielu grafik dostępnych w naszym sklepie i stworzyć zupełnie niepowtarzalny produkt. Możecie również skorzystać z naszego kreatora, załadować własną grafikę, edytować, dodać tekst. To pozwala Wam mieć całkowitą kontrolę nad produktem. Wy projektujecie - my "szyjemy" na miarę.

Ładne, ponieważ.... tak, wiemy, wiemy.... jest to pojęcie względne, ale dokładamy wszelkich starań, aby bez względu na gust, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Od siebie dokładamy jeszcze wysoką jakość wykonania, najlepsze dostępne na rynku materiały i rozwiązania, tak aby finalny produkt był solidny i estetyczny. W tej kwestii nie uznajemy kompromisów.