Z czego wykonane są naklejki ?
Naklejki wykonane są z wysokiej jakości folii 3M. Folia posiada specjalny klej kanalikowy, który ułatwia naklejanie. Specjalne kanaliki odprowadzają powietrze spod naklejki, dzięki czemu pod naklejką nie powstają pęcherze.
Naklejka pokryta jest specjalnym laminatem ochronnym - błyszczącym lub matowym - który chroni naklejkę przed otarciami i zarysowaniami.
Czy naklejki trzeba samemu wycinać ?
Nie. Naklejki są już przez nas wycięte. Posiadają wszelkie wycięcia na przyciski, głośniki, aparaty i są dostosowane do kształtu danego smartfona
Czy trudno nakleić naklejkę ?
Nie. Ponieważ naklejka przywiera mocniej do powierzchni dopiero po około 15-20 minutach. W tym czasie można ją delikatnie odkleić i nakleić ponownie. Dodatkowo specjalny klej kanalikowy umożliwia naklejenie naklejki bez pęcherzy powietrza.
Czy naklejkę można odkleić ?
Oczywiście. Nie ma z tym żadnego problemu.
Czy naklejka nie zniszczy obudowy smartfona/laptopa lub czy nie pozostawi kleju?
Nie. Klej zastosowany w naklejkach, jest klejem w pełni usuwalnym. Nie pozostawia śladów kleju na obudowie, ani nie niszczy obudowy.
Czy naklejkę można ponownie nakleić ?
Nie. Po odklejeniu naklejka nie nadaje się do ponownego naklejenia.
Czy przy zakupie naklejki na laptopa, wystarczy jak podam nazwę modelu lub przekątną matrycy?
Niestety nie. Nie posiadamy bazy danych z wymiarami poszczególnych laptopów. Przekątna matrycy nie odzwierciedla wymiarów obudowy. Przykładowo laptop Asus o przekątnej matrycy 15,6 będzie miał inne wymiary obudowy, niż laptop Acer o takiej samej przekątnej. Dlatego też polecamy zmierzyć pokrywę laptopa własnoręcznie, aby naklejka była idealnie dopasowana
Jak mierzyć pokrywę laptopa ?
Pokrywę można zmierzyć linijką lub metrem krawieckim. Mierzyć należy całą powierzchnię pokrywy laptopa wraz zaokrągleniami. Właściwości folii 3M pozwalają na dopasowanie naklejki do zaokrągleń. W trakcie naklejania można skorzystać z suszarki do włosów i delikatnie podgrzać naklejkę, tak aby dopasować dobrze ją dopasować.
Co z wycięciami na kamerki, zawiasy, logo ?
Jeśli podeślesz nam dokładnie rozrysowany rysunek techniczny, wykonamy w naklejce odpowiednie wycięcia. Pliki można podesłać w jednym z formatów: jpg. pdf. cdr. dwg. dxf.
Czy do zaprojektowania naklejki mogę użyć każdego pliku znalezionego w internecie ?
W naszym kreatorze możesz wykorzystać każdą grafikę/zdjęcie do do których posiadasz pełne prawa autorskie. Odpowiedzialność za wgrywane do kreatora pliki ponosi kupujący.
Jakie są minimalne wymiary grafiki wgrywanej do kreatora ?
Im większa rozdzielczość, tym efekt końcowy jest lepszy. Poniżej rozdzielczość minimalna dla poszczególnych naklejek.
Naklejki na telefon i pady do konsoli 600x900 pikseli
Naklejki na czytniki i tablety 900x1200 pikseli
Naklejki na laptopy i konsole 1200x1600 pikseli
Jakie pliki mogę załadować do kreatora ?
Do kreatora możesz załadować pliki z dysku swojego komputera. Akceptujemy formaty jpg. png.
Możesz również wykorzystać grafiki/zdjęcia ze swojego konta na Facebooku lub Instagramie.
Plik nie może przekraczać 4MB
Jaka jest różnica między laminatem błyszczącym a matowy ?
Różnica jest jedynie wizualna i jest to kwestia gustu. Laminat błyszczący odbija światło, natomiast matowy nie. Właściwości zabezpieczające są identyczne. 
Który laminat jest ładniejszy, błyszczący, czy matowy ?
Podobno o gustach się nie dyskutuje, ale jeśli chcesz znać nasze zdanie, to matowy :)
Czym różni się obudowa 3D od 2D ?
Obudowa 3D oprócz zadrukowanych "plecków" posiada też zadrukowane boki. Boki obudowy 2D nie są zadrukowane i w zależności od obudowy posiadają przezroczyste, białe lub czarne boki.